2016. jan. 3.

Karácsonyra kaptam

ezt a csodálatos pávát Anyukámtól. Azt hiszem a legszebb ajándék amit kaphattam:) Képviseli számomra a kitartást és türelmet, amiben én nem jeleskedem . 658 db kicsi elemből áll, amit nem elég meghajtogatni, még össze is kell rakni! Ez számomra teljes képtelenség, rosszul viselem a monoton munkát:) A színei pedig egyenesen pazarok! 
Karácsony előtt abban maradtunk, hogy majd viszek papírt januárban, segítek meghajtogatni a darabokat, összerakni az egyes részeket. El nem tudom képzelni hogyan készítette el nekem 1-2 nap alatt...

Anyuci, nagyon köszönöm ! :)

3 megjegyzés:

  1. Nagyon gyönyörűséges! Le a kalappal anyukád előtt!

    VálaszTörlés
  2. Ez elképesztő, bámulatos! És gyönyörű is.

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm Anyuci nevében :) Majd megmutatom neki a kommenteket:)

    VálaszTörlés