2015. okt. 14.

Óra

Még a nyáron készült el, a régi szíja nem tetszett, átfűztem:)

4 megjegyzés:

  1. Számomra nagyon, nagyon... :-) kiismerhetetlen technika. Mint mindig, most is elvarázsol a munkád :-) Csodás :-)

    VálaszTörlés
  2. nagyon klassz😃 el tudnám képzelni hosszú láncon is, amolyan klasszikusként 😃

    VálaszTörlés
  3. nagyon klassz😃 el tudnám képzelni hosszú láncon is, amolyan klasszikusként 😃

    VálaszTörlés