2015. okt. 3.

Helga névnapra



Helga barátnőmmel elmentünk táncolni. Míg a kezdésre vártunk, nézelődtünk. A falakon voltak selyemre festett mandalák, és egyszer csak Helga megkérdezte: Te tudsz ilyet? Tudok, de selyemre nem festek. Megbeszéltük miért nem, és elhangzott egy kérés: olyan jó lenne ha készítenél nekem 3-at! Úgy döntöttem, az eredeti ajándék tervet elteszem máskorra, és készítek neki mandalát, a névnapjára. A középső színes ceruza rajzlapon, a többiek vászonra akril festés. Nekem a kék-lila jön be  a legjobban, annak ellenére, hogy nem szeretem a sötét dolgokat, és ez nekem már meglehetősen sötétnek számít:)

3 megjegyzés:

  1. Ez a kékes-lilás egyszerűen csodálatos!
    Nagyon ügyes vagy!

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szépek! Nem olyan sötét az a lila, nekem is az tetszik a legjobban .-)

    VálaszTörlés