Tavaly óta pipacsot szeretnék alkotni. Most hogy mindenfelé látom az út mellett, újból kerget a vágy :) Szombaton leültem festeni. Nagyon szeretem az összefolyós, csak éppen ráutalós akvarelleket. Gondoltam kipróbálom. 2 végezte a kukában, ez az egy túlélte a kritikám. Egyenlőre. Nem vagyok vele elégedett, de valamiért mégis tetszik.
A színes ceruzás határeset. Még nem tudom megtartom-e...Kipróbáltam festékkel is, meg sem száradt és már téptem is el...
Grafittal is meg fogom próbálni, gyanítom az fog a legjobban tetszeni, mert abban van némi gyakorlatom, jobban kezelem. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...és elégedett leszek a festékkel és színes ceruzával is, tudom .
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése