2015. jún. 19.

Órák

Egy nekem, egy  a húgom nagyobbik lányának. Ez volt a terv. Pont kicsi lett ... így most enyém mind a kettő:) Pedig előtte felpróbálta az egyik órám,  pont jó volt neki, ahhoz mértem az ő rózsaszínjét....  Nade sebaj, kap egy másikat :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése