Tímel
2015. jún. 19.
Órák
Egy nekem, egy a húgom nagyobbik lányának. Ez volt a terv. Pont kicsi lett ... így most enyém mind a kettő:) Pedig előtte felpróbálta az egyik órám, pont jó volt neki, ahhoz mértem az ő rózsaszínjét.... Nade sebaj, kap egy másikat :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése