Tímel
2015. máj. 3.
Fluorit
Egy barátnőm névnapjára készült.
1 megjegyzés:
aarkus
2015. május 6. 18:26
De szép ez a mély lila, nagyon bejön.
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
De szép ez a mély lila, nagyon bejön.
VálaszTörlés