Tímel
2015. máj. 7.
Ásványbörze
volt nemrég a Lurdyban. Egyike a kincseimnek egy hegyikristály csoport, apró kis csúcsokkal. Lehet , hogy kontrasztosabb színű zsinórt kellett volna választanom...majd legközelebb kipróbálom :)
1 megjegyzés:
aarkus
2015. május 7. 10:02
Nekem így is nagyon tetszik, igazi tavaszi-nyári ünnepi ékszer lett belőle.
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nekem így is nagyon tetszik, igazi tavaszi-nyári ünnepi ékszer lett belőle.
VálaszTörlés