2015. márc. 17.

Továbbra is élvezem készíteni:)


Ha az idő ilyen ütemben melegszik, lassan hordhatom :) Tavaly nyár vége felé lettek meg a korongok és a háta összehorgolása , majd  egész télen át eltartott míg teljesen készen lett. Nem hajtott a jó idő, hogy gyorsan, készítsem el, mert de jó lesz hordani, így elé helyeztem mindig minden egyéb fűzni-sújtani-kötni-horgolni-rajzolni-szappanozni valót:) Vár a következő virágos felső, a virágok meg vannak fél éve :)

7 megjegyzés:

  1. Hát ilyen nekem is kell, az már biztos! Nagyon szép, vidám, üde felsőd lett. :-))

    VálaszTörlés
  2. Nagyon klassz lett!! Biztosan könnyű, kellemes viselet.

    VálaszTörlés
  3. Köszönöm!
    Igen, valóban könnyű és üde viselet:)

    VálaszTörlés
  4. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

    VálaszTörlés
  5. Nagyon ügyes vagy! Annyira jó ránézni erre a ruhadarabra! És a színe... hmmm! :)

    VálaszTörlés