Ha az idő ilyen ütemben melegszik, lassan hordhatom :) Tavaly nyár vége felé lettek meg a korongok és a háta összehorgolása , majd egész télen át eltartott míg teljesen készen lett. Nem hajtott a jó idő, hogy gyorsan, készítsem el, mert de jó lesz hordani, így elé helyeztem mindig minden egyéb fűzni-sújtani-kötni-horgolni-rajzolni-szappanozni valót:) Vár a következő virágos felső, a virágok meg vannak fél éve :)
Hát ilyen nekem is kell, az már biztos! Nagyon szép, vidám, üde felsőd lett. :-))
VálaszTörlésCsak ismételni tudom magam: waw
VálaszTörlésNagyon klassz lett!! Biztosan könnyű, kellemes viselet.
VálaszTörlésKöszönöm!
VálaszTörlésIgen, valóban könnyű és üde viselet:)
Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlésNagyon ügyes vagy! Annyira jó ránézni erre a ruhadarabra! És a színe... hmmm! :)
VálaszTörlésnagyon szép!
VálaszTörlés