2015. márc. 13.

Jáde

Idejét nem tudom már , mikor vettem ezt a jádét....de egyszer minden sorra kerül a dobozomból:)

4 megjegyzés:

  1. Milyen jó hogy előkerült, nagyon szép lett!!

    VálaszTörlés
  2. Jáááájjjj, ez megint tök jó! Ki kéne már találnom valamit, hogy hozzájussak egy ilyen sújtásos medálhoz.... :)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Gyorsan írd meg, milyen ásványból legyen, 7 végén börzére megyek:)

      Törlés