Milyen jó hogy előkerült, nagyon szép lett!!
Köszönöm szépen :)
Jáááájjjj, ez megint tök jó! Ki kéne már találnom valamit, hogy hozzájussak egy ilyen sújtásos medálhoz.... :)
Gyorsan írd meg, milyen ásványból legyen, 7 végén börzére megyek:)
Milyen jó hogy előkerült, nagyon szép lett!!
VálaszTörlésKöszönöm szépen :)
TörlésJáááájjjj, ez megint tök jó! Ki kéne már találnom valamit, hogy hozzájussak egy ilyen sújtásos medálhoz.... :)
VálaszTörlésGyorsan írd meg, milyen ásványból legyen, 7 végén börzére megyek:)
Törlés