mindíg fejtörést okoz nekem. Vegyek hozzá,ne vegyek? Kössem, horgoljam? És mit? Elkezdem az azonos vastagokat egybe rakni, és nézegetem. Általában így sem elegek semmire:) Neki álltam egy takarót horgolni a maradékokból. Amilyen tempóban halad, talán 40 év múlva alá is bújhatok majd:)
Legutóbb minden cél nélkül virágokat horgoltam egy vastagabb fonal kupacból , majd lesz velük valami. Aztán kitaláltam, összehorgolom pulcsinak. Helga barátnőm kapta születésnapjára.
Legutóbb minden cél nélkül virágokat horgoltam egy vastagabb fonal kupacból , majd lesz velük valami. Aztán kitaláltam, összehorgolom pulcsinak. Helga barátnőm kapta születésnapjára.
Na, erre is megtaníthatnál egyszer: régóta szeretnék valamilyen motívumokból álló felsőt, de a szabad összehorgolás nem megy. Nagyon szép lett ez a virágos felső, senki meg nem mondaná, hogy maradékhasznosítós darab!
VálaszTörlésNagyon szívesen megmutatom, hogyan szoktam. Mostanában fogok kitűzni egy rózsaszín virágosat, hozzunk össze egy randit:) Nem szoktam túl gyorsan haladni velük, van időnk:)
TörlésNagyon ötletes és szép!
VálaszTörlésNagyon klassz, ötletes s nem utolsósorban szép!!
VálaszTörlésSzerintem zseniális :-)
VálaszTörlésKöszönöm :)
VálaszTörlésDe jó lett, szuper ötlet!
VálaszTörlés