2015. márc. 8.

A maradék fonál

mindíg fejtörést okoz nekem. Vegyek hozzá,ne vegyek? Kössem, horgoljam? És mit? Elkezdem az azonos vastagokat egybe rakni, és nézegetem. Általában így sem elegek semmire:) Neki álltam egy takarót horgolni a maradékokból. Amilyen tempóban halad, talán 40 év múlva alá is bújhatok majd:)
Legutóbb minden cél nélkül virágokat horgoltam egy vastagabb fonal kupacból , majd lesz velük valami. Aztán kitaláltam, összehorgolom pulcsinak. Helga barátnőm kapta születésnapjára.

7 megjegyzés:

  1. Na, erre is megtaníthatnál egyszer: régóta szeretnék valamilyen motívumokból álló felsőt, de a szabad összehorgolás nem megy. Nagyon szép lett ez a virágos felső, senki meg nem mondaná, hogy maradékhasznosítós darab!

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Nagyon szívesen megmutatom, hogyan szoktam. Mostanában fogok kitűzni egy rózsaszín virágosat, hozzunk össze egy randit:) Nem szoktam túl gyorsan haladni velük, van időnk:)

      Törlés
  2. Nagyon klassz, ötletes s nem utolsósorban szép!!

    VálaszTörlés