2014. aug. 27.

Tegnap lettem készen


a pipacsos felsőmmel. Az utolsó 5 cm2-re természetesen elfogyott a kék fonál:) Így állt egy kicsit, míg beszereztem a pótlást:) A két oldal csak egy kicsit tér el, a virágok száma azonos, az elrendezés egy kissé más. Jó érzés viselni ezeket, olyan kényelmesek, és úgy feldobnak.
A legközelebbi már ki van tűzve, és egy oldalának a harmada össze van horgolva. Ha elkészült, hozom őt is.

2 megjegyzés: