2014. aug. 24.

Egy kis lazítás

Tegnap este azt terveztem, bekúszom a kis ágyikómba a görög könyvemmel, és tanulni fogok. Kúsztam is, és könyvem is volt, de a szívemben egy hang azt mondta: hahhh, de jó lenne most egy lazító rajzolás....
.....és tényleg lazított és tényleg jó volt :) Gondolom hálából, hogy rajzolni hagytam magam, álmomban görögül beszéltem:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése