2014. febr. 2.

Születésnapra

készült ez a medál. Az ajándékozottnak nagyon tetszett. Nem tudom az ásvány nevét, pedig igyekeztem megjegyezni még a börzén:) Mire hazaértem, már nem tudtam...grafitszínű a kő,  a fény játszik rajta, mint egy macskaszemen, fekete vastagabb vonalak hasítják, a véknyak pedig óriási ujjlenyomatot formáznak-ami a fotón nem látszik:)

1 megjegyzés: