Tímel
2014. jan. 24.
Pillangó
Editnél
jártam tanfolyamon.
Köszönöm Edit!
2 megjegyzés:
jkati8
2014. január 25. 15:03
De szép lett!Imádom a rózsaszínt!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Edit
2014. január 29. 23:26
Ismét fincsi rózsaszín. Szép lett!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
De szép lett!Imádom a rózsaszínt!
VálaszTörlésIsmét fincsi rózsaszín. Szép lett!
VálaszTörlés