2013. okt. 23.

Szülinapi játékban

vettem/veszek részt Schnappy játékán. Mindenki ad valaki szülinapjára, és kap ajándékot. Én ma kaptam meg, és majd novemberben adok. 

Ajándékozóm Kismaccs , kitől egy egész halom ajándékot kaptam. Sajnálom, hogy a blog nem illatos, a szappanokat alig tudtam letenni, és már nagyon várom a ma esti zuhanyzást:):) A gombok magukért beszélnek, a legszebb az, hogy már van rózsaszín fonalam egy kardigánhoz, de gombot még nem vettem hozzá, ez jó megérzés volt, hogy szükségem lehet rájuk :)
Ami a legjobb, mint kiderült nagyjából 10 percre lakunk egymástól, így  személyes találkát beszéltünk meg mára. Mivel Kriszti is októberi, és bár nem én ajándékozom őt, egy aprósággal megleptem én is.

Köszönöm Kriszti!!!!!! :):):)

No, és ne feldkezzek meg a képről se ugye... :




2 megjegyzés:

  1. Nagyon szívesen! Máskor is! :)))

    VálaszTörlés
  2. Tök jó, hogy ilyen közel laktok!! Tőlem mindenki fényévekre van! :(
    Szuper ajándékot kaptál, és nagyon kedves gesztus volt tőled, hogy meglepted Kismaccs-ot!!

    VálaszTörlés