Most jött el a pillanat, hogy kiteszem a kérdést az éterbe, hátha valaki tudja a választ.
Előfordult már valakivel, hogy nézi sorban az irányítópulton megjelenő bejegyzéseket, és egyszer csak egy olyan blog új bejegyzése kerül elő, amire nem is iratkozott fel??? És mivel nem iratkozott fel, le sem tud?
Már volt egy pár ilyen, de ma ...ma....elszállt az ékes szólásom és jó modorom pár pillanatra,olyan témájú oldal furakodott be a listámba!!! Volt már jéghoki drukker élmény naplója, fotós fejlődési naplója, és az ég tudja még mi, de ez...eeezzz....kiverte a biztosítékot nálam. A blogger felületen nem találok support elérhetőséget. Kihez lehet fordulni? Le lehet valahogy védeni a blogot az ilyenek ellen? Van vmi beállítás,amit nem így hívnak, és nem találtam rá, de ezt tudja? Akármi és bármi érdekel...kérlek, ha tudod a megoldást írj!
Köszönöm szépen!
Előfordult már valakivel, hogy nézi sorban az irányítópulton megjelenő bejegyzéseket, és egyszer csak egy olyan blog új bejegyzése kerül elő, amire nem is iratkozott fel??? És mivel nem iratkozott fel, le sem tud?
Már volt egy pár ilyen, de ma ...ma....elszállt az ékes szólásom és jó modorom pár pillanatra,olyan témájú oldal furakodott be a listámba!!! Volt már jéghoki drukker élmény naplója, fotós fejlődési naplója, és az ég tudja még mi, de ez...eeezzz....kiverte a biztosítékot nálam. A blogger felületen nem találok support elérhetőséget. Kihez lehet fordulni? Le lehet valahogy védeni a blogot az ilyenek ellen? Van vmi beállítás,amit nem így hívnak, és nem találtam rá, de ezt tudja? Akármi és bármi érdekel...kérlek, ha tudod a megoldást írj!
Köszönöm szépen!
Segítenék, de sajna nem tudok, mert ez még kimaradt az életemből. Nem is vágyom rá!
VálaszTörlésLehet, hogy olyan blognévvel hozták létre a nem kívánt oldalakat, aminek az olvasója voltál...
VálaszTörlés(A blogger irányítópultjában az Olvasnivalók listája sor végén van egy fogaskerék (Olvasnivalók listájának kezelése) .
Ha rákattintva feljön "Az általam követett blogok kezelése" lista. Ezt kellene átnézned... és leiratkozni )
Rita, nem iratkoztam fel rá, tehát nincs benne a listában sem, pont ez a gondom. Ezt néztem meg először:)
VálaszTörlésBoldog Szülinapot kívánok! Remélem odaért Kismaccs ajándéka!:)
VálaszTörlésSzerintem nekem is bejött ugyanaz mint neked... csak lestem ki a fejemből. Vagy 20 bejegyzés ugyanonnan és én sem iratkoztam fel rá. De azóta nem.
VálaszTörlésEdit, az lesz az...van ahonnan csak egyszer ömlött rám egy halom bejegyzés, de olyan is volt,ahonnan kb. negyedévente jött még 1-2.
VálaszTörlésAzóta sem tudom hogyan lehetne kivédeni :(