2012. dec. 9.

Még 3

ebből a sálból,mind ajándék lesz. A kék még kötötűvel készült,  a másik kettő horgolótűvel. Jobb az egy tű nekem. Tömörebb lesz vele a sál, no persze ezáltal rövidebb is. Kétszer így is körbetekerhető a nyakon. Talán még egy db készül ilyen sötét színből, aztán neki látok a sajátomnak is, élénk, vidám színből:) 
Vagy egy gombolyag fehér is , a kis pompon szélű fajtából(mint itt a kék), azzal még nem tudom mi legyen. Szeretem a fehéret, de ha van tiritarka, akkor nem kérdés, melyiket választom...:)

3 megjegyzés:

  1. Csodásak...egyre jobban tetszik...egyszer elkérhetem a mintát? Főleg a horgolásos érdekelne...azt én is jobban szeretem!
    Gratulálok!

    VálaszTörlés
  2. Köszönöm!

    Mézesmama,nincs mintám...a horgolós részét magamnak találtam ki.
    A kötést pedig volt oly kedves a boltban a hölgy, élőben megmutatta:)

    VálaszTörlés