ebből a sálból,mind ajándék lesz. A kék még kötötűvel készült, a másik kettő horgolótűvel. Jobb az egy tű nekem. Tömörebb lesz vele a sál, no persze ezáltal rövidebb is. Kétszer így is körbetekerhető a nyakon. Talán még egy db készül ilyen sötét színből, aztán neki látok a sajátomnak is, élénk, vidám színből:)
Vagy egy gombolyag fehér is , a kis pompon szélű fajtából(mint itt a kék), azzal még nem tudom mi legyen. Szeretem a fehéret, de ha van tiritarka, akkor nem kérdés, melyiket választom...:)
Szuper jók!:)
VálaszTörlésCsodásak...egyre jobban tetszik...egyszer elkérhetem a mintát? Főleg a horgolásos érdekelne...azt én is jobban szeretem!
VálaszTörlésGratulálok!
Köszönöm!
VálaszTörlésMézesmama,nincs mintám...a horgolós részét magamnak találtam ki.
A kötést pedig volt oly kedves a boltban a hölgy, élőben megmutatta:)