Ma megérkezett hozzám Évi ajándéka, és hozzá is az enyém. Az idén erősen elkapott a fonál világ, Évi kitalált nekem egy pamut tartót. Nem is akármilyet! Rózsaszín, helyes színes dekoráció, szívecskés a belseje, és a belsejét le lehet zárni egy mozdulattal:) Valami tökéletes:):) Jön velem majd haza is, jól jön a tengerparton :)
Nagyon örülök neki, telitalálat!!!
Évi, nagyon szépen köszönöm!!!
Én a kötőláz idején, mit is adhattam volna.... íííígeeen, sálat...
Izgultam, tetszik-e majd neki, nem túl sötét, nem túl világos... és még fodros is...
Tetszik neki nagyon, ez is jó 5letnek bizonyult:) Szappanokat is küldtem még neki, fahéj-szegfűszeg és kurkuma-alma kombinációkban.
Jöjjenek a képek:
Köszönöm szépen itt is :-) Igen imádom a szappanokat és a sálat is!
VálaszTörlésPrecioso!!!!!Felices Fiestas!!!!!
VálaszTörlés