2012. nov. 6.

Születésnapomra

kaptam e csodás párnát Évitől
Imádom...csodás szín, imádott szilánk technikám a hátulján, és helyes csillag az elején. Mi kell még más?? Ja, igen, és rózsaszín, meg lila meg zöld,meg virágos.....:):):)

Évi, nagyon-nagyon köszönöm!



5 megjegyzés:

  1. Csodás ajándék, gratulálok!:)

    VálaszTörlés
  2. nagyon szívesen, én is köszönöm amit én kaptam tőled :-)

    VálaszTörlés
  3. Szépséges ajándékot kaptál!
    Boldog születésnapot!

    VálaszTörlés
  4. Boldogot! Most találtam rád, feliratkoztam,én így kívánok neked Boldog Szülinapot,hgy erősítem követőid táborát:D

    http://beautyandfashion-makeup.blogspot.com/

    VálaszTörlés