Tímel
2012. nov. 28.
Mostanában
Nem sokat fűzök. Elkapott a kötési láz:) Készülnek a sapkák és sálak.
Majd mutatok párat.
Addig is néhány sujtás. Nem mostanában készültek ezek sem...
A virágot szabálytalanabbra szerettem volna, de így sikerült. Azért szeretem így is:)
3 megjegyzés:
Schnappy
2012. november 29. 8:52
Nagyon jól néznek ki!:)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Kaccat
2012. november 29. 19:09
ezek gyönyörűek!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Belinda
2012. december 19. 19:53
Nagyon tetszik ez a technika!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nagyon jól néznek ki!:)
VálaszTörlésezek gyönyörűek!
VálaszTörlésNagyon tetszik ez a technika!
VálaszTörlés