2012. nov. 28.

Mostanában

Nem sokat fűzök. Elkapott a kötési láz:) Készülnek a sapkák és sálak.
Majd mutatok párat.

Addig is néhány sujtás. Nem mostanában készültek ezek sem...
A virágot szabálytalanabbra szerettem volna, de így sikerült. Azért szeretem így is:)




 



3 megjegyzés: