2012. jan. 16.

Rékaságok


Ezek a szépségek mind-mind Réka gyöngyei. Egy hóembernek már van méltó helye,szépséges rózsaszín táskámon.
Már vagy 1000szer leültem, hogy alkossak valamit belőlük. Aztán oda jutok, hogy nincs egy jó ötletem. Folyton horgolással akarom összehozni őket egyenként, vagy mindet egybe, hogy ne kelljen választani,melyiket vegyem fel épp.
Nehéz az élet, ha nem tudnátok:):)

Réka, köszönöm őket! Egyszer csak találok nekik méltó formát:)

6 megjegyzés:

  1. Csuda szép "Rékaságok tulajdonos lettél, gratulálok az alkotónak és Neked is. Biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb meg lesz mindegyiknek a méltó helye. Malacka nálam mindent visz, nagyon édes.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon helyesek különösen malacka:)))tényleg nehéz választani:))

    VálaszTörlés
  3. Jaj nagyon cukik!! A röfi az egyik kedvencem! Halál édes!:):)

    VálaszTörlés
  4. Csodásak, én biztos hogy horgolt láncra tenném (:-))) Nézz be hozzám, vár rád valami meglepi!(:-)))

    VálaszTörlés
  5. :-)))
    Jaj, te szegény! Micsoda gondok!
    Várom a folytatást!

    VálaszTörlés
  6. :)
    Én is fogdosni szeretem őket a legjobban :)
    Nincs szívem ékszerbe foglalni őket, onnantól megszűnnek külön kis minilényeknek lenni.....

    VálaszTörlés