2012. jan. 15.

Bagoly óra



Ez az óra is megvan már egy ideje. Az eredeti lánc,amit adtak vele, nagyon hosszú, és nem túl színes, így gondoltam egyet, horgoltam hozzá. Az órát Réka szerezte nekem, köszönöm újra:)

14 megjegyzés:

  1. Szép az óra, de amit horgoltál hozzá az teszi különlegessé!!!!!

    VálaszTörlés
  2. Szép az óra, de azzal lett nagyon különleges, amit Te adtál hozzá!!!

    VálaszTörlés
  3. Szuper! Nagyon tetszik a horgolt lánc is, meg persze az óra is!

    VálaszTörlés
  4. Bellisimo.....muy alegre....

    VálaszTörlés
  5. Jujj....de szuper! No és a lánc hozzá!!!!!!

    VálaszTörlés
  6. Jaj de jó! A Bakacsin-erdőben élnek ilyen baglyok, pont ilyen, mikor az őszi fán ülnek a színes levelek között és kukucskálnak mindenfelé :)))

    VálaszTörlés
  7. Nagyon jó! Az óra mutatóit is te cserélted le?:D

    VálaszTörlés
  8. Ez annyira jó lett!!!
    A horgolt lánc nagyon feldobja!

    VálaszTörlés
  9. Húúú, milyen színek!!! Imádom!

    VálaszTörlés
  10. jujj de édi jujj de vagány:D

    VálaszTörlés
  11. Hű de vidám órád lett! Mármint a horgolt láncod olyan jó kis vidám színű,na és szép is :)

    VálaszTörlés
  12. Jaj, cukipofa az a kis bagoly, és a hozzá készített lánc tökéletes!:)

    VálaszTörlés