Szép az óra, de amit horgoltál hozzá az teszi különlegessé!!!!!
Szép az óra, de azzal lett nagyon különleges, amit Te adtál hozzá!!!
Szuper! Nagyon tetszik a horgolt lánc is, meg persze az óra is!
Bellisimo.....muy alegre....
Jujj....de szuper! No és a lánc hozzá!!!!!!
Jaj de jó! A Bakacsin-erdőben élnek ilyen baglyok, pont ilyen, mikor az őszi fán ülnek a színes levelek között és kukucskálnak mindenfelé :)))
Csudijó!
Nagyon jó! Az óra mutatóit is te cserélted le?:D
Ez annyira jó lett!!!A horgolt lánc nagyon feldobja!
Húúú, milyen színek!!! Imádom!
jujj de édi jujj de vagány:D
Nagyon cuki!!!
Hű de vidám órád lett! Mármint a horgolt láncod olyan jó kis vidám színű,na és szép is :)
Jaj, cukipofa az a kis bagoly, és a hozzá készített lánc tökéletes!:)
Szép az óra, de amit horgoltál hozzá az teszi különlegessé!!!!!
VálaszTörlésSzép az óra, de azzal lett nagyon különleges, amit Te adtál hozzá!!!
VálaszTörlésSzuper! Nagyon tetszik a horgolt lánc is, meg persze az óra is!
VálaszTörlésBellisimo.....muy alegre....
VálaszTörlésJujj....de szuper! No és a lánc hozzá!!!!!!
VálaszTörlésJaj de jó! A Bakacsin-erdőben élnek ilyen baglyok, pont ilyen, mikor az őszi fán ülnek a színes levelek között és kukucskálnak mindenfelé :)))
VálaszTörlésCsudijó!
VálaszTörlésNagyon jó! Az óra mutatóit is te cserélted le?:D
VálaszTörlésEz annyira jó lett!!!
VálaszTörlésA horgolt lánc nagyon feldobja!
Húúú, milyen színek!!! Imádom!
VálaszTörlésjujj de édi jujj de vagány:D
VálaszTörlésNagyon cuki!!!
VálaszTörlésHű de vidám órád lett! Mármint a horgolt láncod olyan jó kis vidám színű,na és szép is :)
VálaszTörlésJaj, cukipofa az a kis bagoly, és a hozzá készített lánc tökéletes!:)
VálaszTörlés