2012. jan. 1.

2011.12.31.

A szilvesztert a hugoméknál töltöttük Nagycenken. Közel a Fertő tó, így sétáltunk egyet a partján naplemente környékén. Béke, csend és természet. Tökéletes év búcsúztatás.





11 megjegyzés:

  1. Csodás képek! Jó lehetett!:)

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörű képeket készítettél!

    VálaszTörlés
  3. Csodálatos képek! Nagyon boldog új évet kívánok!

    VálaszTörlés
  4. Gyönyörű helyen voltatok! és a képek is nagyon jól visszaadják.
    Boldog új évet kívánok! :)

    VálaszTörlés
  5. Nagyon szép képek. Békés Boldog Új évet Kívánok az Egész Családnak!!!

    VálaszTörlés
  6. Csodálatos! Boldog új évet kívánok!

    VálaszTörlés
  7. Gyönyörű képeket készítettél! Boldog Új Évet kívánok!:)

    VálaszTörlés
  8. De jó lehetett! Köszönöm, hogy megosztottad az élmányt. Lehet, hogy illegalitásba kellene vonulom az év utolsó éjszakáján? Miközben a tetőn kopogtak a petárdák és a házi tűzijátékok szikrái, erősen kellett koncentrálnom, hogy ne indítsam az új esztendőt vidám kedvű embertársaim ellen intézett csúnya szavakkal...

    VálaszTörlés
  9. Köszönöm Lányok!

    Gyönyörű volt valóban. Gyorsan szállt le az este, nem sokat tudtam fotózni.

    Adrimu,jövőre Péterváron illegalitásba vonulunk egy csendes, nagyon havas tájon:)

    VálaszTörlés
  10. Gyönyörűek ezek a képek!!! Az utolsó különösen tetszik!
    BÚÉK!

    VálaszTörlés