A szilvesztert a hugoméknál töltöttük Nagycenken. Közel a Fertő tó, így sétáltunk egyet a partján naplemente környékén. Béke, csend és természet. Tökéletes év búcsúztatás.
De jó lehetett! Köszönöm, hogy megosztottad az élmányt. Lehet, hogy illegalitásba kellene vonulom az év utolsó éjszakáján? Miközben a tetőn kopogtak a petárdák és a házi tűzijátékok szikrái, erősen kellett koncentrálnom, hogy ne indítsam az új esztendőt vidám kedvű embertársaim ellen intézett csúnya szavakkal...
Gyönyörű fotók ,nagyon szép lehetett!
VálaszTörlésCsodás képek! Jó lehetett!:)
VálaszTörlésGyönyörű képeket készítettél!
VálaszTörlésCsodálatos képek! Nagyon boldog új évet kívánok!
VálaszTörlésGyönyörű helyen voltatok! és a képek is nagyon jól visszaadják.
VálaszTörlésBoldog új évet kívánok! :)
Nagyon szép képek. Békés Boldog Új évet Kívánok az Egész Családnak!!!
VálaszTörlésCsodálatos! Boldog új évet kívánok!
VálaszTörlésGyönyörű képeket készítettél! Boldog Új Évet kívánok!:)
VálaszTörlésDe jó lehetett! Köszönöm, hogy megosztottad az élmányt. Lehet, hogy illegalitásba kellene vonulom az év utolsó éjszakáján? Miközben a tetőn kopogtak a petárdák és a házi tűzijátékok szikrái, erősen kellett koncentrálnom, hogy ne indítsam az új esztendőt vidám kedvű embertársaim ellen intézett csúnya szavakkal...
VálaszTörlésKöszönöm Lányok!
VálaszTörlésGyönyörű volt valóban. Gyorsan szállt le az este, nem sokat tudtam fotózni.
Adrimu,jövőre Péterváron illegalitásba vonulunk egy csendes, nagyon havas tájon:)
Gyönyörűek ezek a képek!!! Az utolsó különösen tetszik!
VálaszTörlésBÚÉK!