2011. dec. 31.

Textilek még:)

Évitől kaptam karácsonyra ezeket a szépségeket. Szeretem a munkáit, mindíg jó színesek és vidámak:) No és mindíg eltalálja mi hiányzik az életemből:) És a tűzések...külön szerelem:)

Évi, nagyon szépen köszönöm!!!

4 megjegyzés:

  1. Gyönyörű ajándékot kaptál!
    Kívánok Neked nagyon Boldog új esztendőt...Tamásodnak utólag is....sok boldog névnapot!

    VálaszTörlés
  2. Igazán nincs mit, használd őket örömmel!

    VálaszTörlés
  3. Most nézem milyen balgán fogalmaztam...természetesen mindkettőtöknek Boldog új évet....Tamásodnak pedig utólagosan...
    sok boldog névnapot...jaajj de öreg vagyok már!

    VálaszTörlés