Évitől kaptam karácsonyra ezeket a szépségeket. Szeretem a munkáit, mindíg jó színesek és vidámak:) No és mindíg eltalálja mi hiányzik az életemből:) És a tűzések...külön szerelem:)
Most nézem milyen balgán fogalmaztam...természetesen mindkettőtöknek Boldog új évet....Tamásodnak pedig utólagosan... sok boldog névnapot...jaajj de öreg vagyok már!
Gyönyörű ajándékot kaptál!
VálaszTörlésKívánok Neked nagyon Boldog új esztendőt...Tamásodnak utólag is....sok boldog névnapot!
Igazán nincs mit, használd őket örömmel!
VálaszTörlésMost nézem milyen balgán fogalmaztam...természetesen mindkettőtöknek Boldog új évet....Tamásodnak pedig utólagosan...
VálaszTörléssok boldog névnapot...jaajj de öreg vagyok már!
Boldog új évet!
VálaszTörlésÜgyes ez az Évi! :-)