Az a helyzet, hogy mostanában egyáltalán nincs kedvem gyöngyözni. Olvasok, rajzolok, szappant öntötk. Annyira jó , hogy egy hobby azért hobby,mert bármikor azt mondhatom: áá, most nincs kedvem hozzá :) Máskor pedig leülök, és órákat töltök el csak azzal, hogy csodálom az alapanyagokat :)
Szeretem ezeket a színeket...
VálaszTörlés