2011. júl. 8.

Cukortár

1 megjegyzés:

  1. Teljesen illeszkedik a rózsaszín bugyros délutánomhoz a rajzod. Látom (mert ide-idelesek ám!), hogy még mindig szívesen rajzolgatsz! Örülök!

    VálaszTörlés