2011. febr. 1.

Csak úgy


mert van egy barátnőm, akin sosem láttam gyöngyöt. Nézegeti néha a blogot, és elhalmoz dícsérettel. Gondoltam,meglepem egy pici medállal :)

10 megjegyzés:

  1. Te milyen aranyos vagy! A medál is aranyos.

    VálaszTörlés
  2. Nagyon szép, biztosan örült neki! :)

    VálaszTörlés
  3. Csodaszép meglepetés!
    Gratulálok hozzá!
    Tőled pedig szép emberi gesztus!
    Emelem nem létező kalapom előtted! :)

    VálaszTörlés
  4. Minden leányzónak ilyen elsőt kívánok :) Szépséges és kedves és csillogós.

    VálaszTörlés
  5. Mondom én, hogy Tavitündér vagy ;)

    VálaszTörlés
  6. Csodaszép lett, biztos örülni fog a meglepetésnek.

    VálaszTörlés
  7. Nagyon szép!:) Nekem ezekről a mintákról mindig a kaleidoszkóp jut eszembe, de biztos már írtam.., bocsi!

    VálaszTörlés
  8. Nagyon kis csilli-villi nővis darab, a barátnőd imádni fogja.

    VálaszTörlés