2011. jan. 30.

Sugárzás

10 megjegyzés:

  1. Szia Timel!
    Van a blogomban Nekednek
    valami!

    VálaszTörlés
  2. ez nagyon tetszik nekem!!!!!!!!!!!!

    VálaszTörlés
  3. Jéééé egy Nap-virag! :))))

    VálaszTörlés
  4. Jól látom? Napocska? meg kék? meg zöld? :)

    VálaszTörlés
  5. Én is gondoltam rád, Nézz be hozzám kérlek!

    VálaszTörlés
  6. Nap + sugárzás + zöld és Magad... Teccik! Kedvet kapok tőle!:)

    VálaszTörlés
  7. Oly sokszor megpróbáltam az általános iskolában rajzórán én is ilyet rajzolni!
    Sosem sikerült! :)
    Nagyon tetszik!

    VálaszTörlés
  8. Az az esti mese rajzfilm jut eszembe róla, két kicsi manó, az egyik mindig olyan szomorú, és nagyon szeretem azt a mesét :)

    VálaszTörlés