Szia Timel!Van a blogomban Nekednekvalami!
De szép !
ez nagyon tetszik nekem!!!!!!!!!!!!
De jó!
Jéééé egy Nap-virag! :))))
Jól látom? Napocska? meg kék? meg zöld? :)
Én is gondoltam rád, Nézz be hozzám kérlek!
Nap + sugárzás + zöld és Magad... Teccik! Kedvet kapok tőle!:)
Oly sokszor megpróbáltam az általános iskolában rajzórán én is ilyet rajzolni!Sosem sikerült! :)Nagyon tetszik!
Az az esti mese rajzfilm jut eszembe róla, két kicsi manó, az egyik mindig olyan szomorú, és nagyon szeretem azt a mesét :)
Szia Timel!
VálaszTörlésVan a blogomban Nekednek
valami!
De szép !
VálaszTörlésez nagyon tetszik nekem!!!!!!!!!!!!
VálaszTörlésDe jó!
VálaszTörlésJéééé egy Nap-virag! :))))
VálaszTörlésJól látom? Napocska? meg kék? meg zöld? :)
VálaszTörlésÉn is gondoltam rád, Nézz be hozzám kérlek!
VálaszTörlésNap + sugárzás + zöld és Magad... Teccik! Kedvet kapok tőle!:)
VálaszTörlésOly sokszor megpróbáltam az általános iskolában rajzórán én is ilyet rajzolni!
VálaszTörlésSosem sikerült! :)
Nagyon tetszik!
Az az esti mese rajzfilm jut eszembe róla, két kicsi manó, az egyik mindig olyan szomorú, és nagyon szeretem azt a mesét :)
VálaszTörlés