2010. dec. 16.

Core


Mikor legutóbb Erga barátnőmnél jártam egy kis közös fűzésre és sütésre, erre a mintára esett a választás. A közös fűzések nekem mindíg terápiás jellegűek. Sosem állnék neki egy ilyen jellegű mintának egyedül :) A középső elemet már így sem fűztem meg :) Helyette 2 teklát tuszkoltam a közepébe, hogy szépen kifeszítse a bogyót ,ami eredetileg inkább karika,mint bogyó :):):):)
Erika, köszönöm a fűzögetést, csevegést:)

Minta : Kerrie Slade Thank you!

4 megjegyzés:

  1. Nem is te lennél, ha nem variáltad volna meg :D Csodaszép lett, bogyó vagy karika, mindegy!

    VálaszTörlés
  2. Timel a variálós, Erga a pontos mintabetartó :)
    Szép kis páros, hehehe :D
    Szép lett :) Nekem még nem volt erőm megfűzni....

    VálaszTörlés
  3. Mindegy mi van "belül"...így is úgy is gyönyörű!

    VálaszTörlés
  4. Milyen kis helyes nyaklánc kerekedett belőle és még karkötőt is készítettél hozzá. Az enyém is itt van, persze én a közepét is megfűztem, de itt árválkodik, nem tudom még mi lesz a sorsa. Nagyon szívesen, máskor is, csak legyen már végre egy kis időm.

    VálaszTörlés