2010. nov. 27.

Egy havas napon



nincs is jobb,mint a hóban fotózni. Remekül veri vissza a fényt, így a napnak sem kell sütnie :) Anyósom kapja meg ma ezt a szettet. Még nyáron begyűjtöttem hozzá a gyöngyöket. Tegnap kapott el az ihlet a medálhoz, és ha már az megvan, nem tologattam a karkötőt sem:)
Nagyszerű lenne, ha tudnék Harry Potteres mozgó fotót készíteni, akkor lehetne látni milyen gyönyörűen játszik rajta a fény :):):):) Aki tudja hogyan kell ne habozzon velem megosztani :):):)
Hogy miért kapja? Mert ez az első havas nap :)
A karkötő a Caprichos kicsit megkurtítva, kapoccsal záródóan :)

A minta megrajzolását Unicornionak köszönöm! Thank you!

16 megjegyzés:

  1. Hűűű, de csodaszép szett, nagyon tetszetős. Nálatok az első havas napért is lehet ajándékot kapni? Lehet oda költözök. :-))))

    VálaszTörlés
  2. Szépséges. Videózd le, azt is fel tudod tenni a blogra :)

    VálaszTörlés
  3. Hüha, ez aztan nagyon szep lett! Imadom a szineit!:))
    Tegnap neztem anyagot, de semmi olyat nem lattam amit Te szeretnel, de majd figyelem!:))

    VálaszTörlés
  4. Én is hozzátok költözhetek? :D:D:D:D

    VálaszTörlés
  5. Hűha! Ez isteni szép!Mármint szépek! Fenséges ez a színpompa!
    Eszembe se jutott volna, hogy a havon ilyen jól lehet fotózni. Sajnos, nálunk csak sár van.

    VálaszTörlés
  6. Köszönöm szépen!

    Hát persze hogy költözhettek! Aztán sok első havas napot varázsoljatok nekem:)

    Kathy, köszönöm a figyelmességedet:)

    Videó? Hm... de azért megtanulunk varázsfotózni ugye Adrimu? :):):)

    VálaszTörlés
  7. guapisimo el conjunto , me gusta mucho

    VálaszTörlés
  8. Igazám jó lenne néha az a mozgó kép, de szerintem igy is csodás.

    VálaszTörlés
  9. Micsoda csillogás!!!Csudi szép lett!
    És micsoda jó ötleteid vannak...hóban fotózás...nagyon jóóó!

    VálaszTörlés
  10. Naná Timi, kellemetlenség sem lehet belőle, elvégre az ékszerek nem piszkálják az orrukat, a nyelvüket sem öltögetik majd a képeken :)

    VálaszTörlés
  11. Hűűűűűűűűűűűűűha nagyon elegáns

    VálaszTörlés