nincs is jobb,mint a hóban fotózni. Remekül veri vissza a fényt, így a napnak sem kell sütnie :) Anyósom kapja meg ma ezt a szettet. Még nyáron begyűjtöttem hozzá a gyöngyöket. Tegnap kapott el az ihlet a medálhoz, és ha már az megvan, nem tologattam a karkötőt sem:)
Nagyszerű lenne, ha tudnék Harry Potteres mozgó fotót készíteni, akkor lehetne látni milyen gyönyörűen játszik rajta a fény :):):):) Aki tudja hogyan kell ne habozzon velem megosztani :):):)
Hogy miért kapja? Mert ez az első havas nap :)
A karkötő a Caprichos kicsit megkurtítva, kapoccsal záródóan :)
A minta megrajzolását Unicornionak köszönöm! Thank you!
Hűűű, de csodaszép szett, nagyon tetszetős. Nálatok az első havas napért is lehet ajándékot kapni? Lehet oda költözök. :-))))
VálaszTörlésSzépséges. Videózd le, azt is fel tudod tenni a blogra :)
VálaszTörlésnagyon szép lett :)
VálaszTörlésHüha, ez aztan nagyon szep lett! Imadom a szineit!:))
VálaszTörlésTegnap neztem anyagot, de semmi olyat nem lattam amit Te szeretnel, de majd figyelem!:))
Én is hozzátok költözhetek? :D:D:D:D
VálaszTörlésHűha! Ez isteni szép!Mármint szépek! Fenséges ez a színpompa!
VálaszTörlésEszembe se jutott volna, hogy a havon ilyen jól lehet fotózni. Sajnos, nálunk csak sár van.
Köszönöm szépen!
VálaszTörlésHát persze hogy költözhettek! Aztán sok első havas napot varázsoljatok nekem:)
Kathy, köszönöm a figyelmességedet:)
Videó? Hm... de azért megtanulunk varázsfotózni ugye Adrimu? :):):)
guapisimo el conjunto , me gusta mucho
VálaszTörlésIgazám jó lenne néha az a mozgó kép, de szerintem igy is csodás.
VálaszTörlésGyönyörű szett!
VálaszTörlésMicsoda csillogás!!!Csudi szép lett!
VálaszTörlésÉs micsoda jó ötleteid vannak...hóban fotózás...nagyon jóóó!
Nagyon szép lett! :-)
VálaszTörlésAmazing!!! pretty color!
VálaszTörlésNaná Timi, kellemetlenség sem lehet belőle, elvégre az ékszerek nem piszkálják az orrukat, a nyelvüket sem öltögetik majd a képeken :)
VálaszTörlésGyönyörű lett :)
VálaszTörlésHűűűűűűűűűűűűűha nagyon elegáns
VálaszTörlés