2019. febr. 8.

Táska

Jelenleg ez a kedvenc táskám, ami majd elmúlik, ha varrok egy újat:) 
Nem volt időm anyagot nézni, ami nem is baj, így hasznosítottam a maradékok egy részét :)
Jó nagy a táska, amit alapvetően nem kedvelek, ám így könnyedén tudok elrejteni mindenfélét, ha csak úgy beugrom egy boltba. Vásárláshoz hátizsákot szoktam használni, hogy ne húzza a vállam a portéka, viszont ez a táska ha megpakolom nem húz lefelé, nem fáj a vállam. Nem tudom miért nem, de örülök neki :)





1 megjegyzés:

  1. Jó kis táska... Színe pont jó ebben a borus időbe..nekem is van hasonló táska mint ez, sok minden belefér...

    VálaszTörlés