2018. szept. 23.

Éljen az Ifjú Pár!


Esküvőre voltam hivatalos, ahol a dekoráció a napraforgó jegyében lett megálmodva. Mivel épp amigurumi részét élem kreatív énemnek, gondoltam készítek esküvői birka párt, akik egy napraforgót  és szívecske léggömböt fognak. Azért birkát választottam, mert nekem ez tetszik eddig a legjobban a horgolmányaim közül, hogy a párnak mi áll közelebb a szívéhez, azt pedig nem tudtam.

3 megjegyzés:

  1. Nagyon kis mókásak! Gondolom az ifjú párnak is tetszettek és okot adtak némi vidámságra. :D
    Mi újság a görög szigetvilágban?

    VálaszTörlés
  2. Az az igazság, hogy esküvőre nem tudtam elmenni, a gerincem nem hagyta, képen látták eddig. Holnap adom át :) Kép alapján tetszett nekik:)

    A görög szigetvilágban minden csodás...Samos egy régészeti kincsesbánya,buja növényzettel, Ikaria pazar vad sziklák meseszín tengerrel...jövőre pedig irány Milos:)
    Teszek majd fel képeket:)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Nagyon várom! Én épp Sifnosról szülök bejegyzéseket, hát nem volt még ilyen nehéz dolgom: nem lett kedvencemmé. Majd a távolság meg az idő megszépíti. Milosz egészen más. :)

      Törlés