Nagyon vártam már a szombatot, hogy varrjam a hátizsákot, shadow trapunto fedlappal. A hátizsák egyben táska is, ha a pántokat felfelé kihúzom. Nekem nem komfortos táskaként, de azért nem fogok kardomba dőlni, úgyis a hátizsák része érdekelt. No meg ugye a trapunto:)
Nos, lássuk be, tűzni még mindíg nem tudok szépen, és hogy kétszer is átmenjek ugyanott...he-he...akár megpróbálhatnék kopoltyút növeszteni ennyi erővel. Kétség nem fér hozzá, hamarabb fogok a víz alatt lélegezni :) Az első tűzés után ki kell vágni a vlies és anyag részeket, amik nem kellenek a mintában, majd jön a második tűzés. Meglehetősen randa lett a végeredményem, így tudtam, el fogom takarni. Mivel mással, mint gyönggyel:)
Azt meg már ne is említsem ugye, hogy a mintát, amit az anyagra tűztem, véletlen sem tudtam követni, eltértem tőle, és félúton ki is radíroztam, hogy ne zavarjon, majd improvizáltam. Én és a precízió még mindíg csak a messzi távolban látjuk egymást csillagászati távcsővel :) Az is lehet, hogy csak képzelődöm, én nekem nincs is olyan, ami egyszer elér hozzám, és hoppalá : precíz méricskélős és mintavonal követő leszek.
A hátizsák természetesen nem tökéletes, ám cserébe kényelmes viselet, remekül pakolható. A fedlap alatt és a hátán 1-1 zseb van, kb. az eleje-háta elem fele magasságában, teljes szélességben.
Nagyon tetszik a trapuntózás amúgy, tehát már ki is agyaltam egy módszert, amivel felére csökkenthetem a vagdalkózást. Már csak ki kell próbálnom, hogy működik-e:)
Hátizsák még lesz ilyen, apróbb változtatásokkal. Pl. nem lesz benne vlies, csak a fedlapon a trapunto miatt, esetleg egy kis közbélés, ha nem vastagabb anyagot veszek, és elütő színből lesz a táska és fedlap rész. Mintaötletem ezer meg egy, már csak a könnyített trapuntonak kell összejönnie:)
És ím itt vagyon ő, A hátizsák :)
Nos, lássuk be, tűzni még mindíg nem tudok szépen, és hogy kétszer is átmenjek ugyanott...he-he...akár megpróbálhatnék kopoltyút növeszteni ennyi erővel. Kétség nem fér hozzá, hamarabb fogok a víz alatt lélegezni :) Az első tűzés után ki kell vágni a vlies és anyag részeket, amik nem kellenek a mintában, majd jön a második tűzés. Meglehetősen randa lett a végeredményem, így tudtam, el fogom takarni. Mivel mással, mint gyönggyel:)
Azt meg már ne is említsem ugye, hogy a mintát, amit az anyagra tűztem, véletlen sem tudtam követni, eltértem tőle, és félúton ki is radíroztam, hogy ne zavarjon, majd improvizáltam. Én és a precízió még mindíg csak a messzi távolban látjuk egymást csillagászati távcsővel :) Az is lehet, hogy csak képzelődöm, én nekem nincs is olyan, ami egyszer elér hozzám, és hoppalá : precíz méricskélős és mintavonal követő leszek.
A hátizsák természetesen nem tökéletes, ám cserébe kényelmes viselet, remekül pakolható. A fedlap alatt és a hátán 1-1 zseb van, kb. az eleje-háta elem fele magasságában, teljes szélességben.
Nagyon tetszik a trapuntózás amúgy, tehát már ki is agyaltam egy módszert, amivel felére csökkenthetem a vagdalkózást. Már csak ki kell próbálnom, hogy működik-e:)
Hátizsák még lesz ilyen, apróbb változtatásokkal. Pl. nem lesz benne vlies, csak a fedlapon a trapunto miatt, esetleg egy kis közbélés, ha nem vastagabb anyagot veszek, és elütő színből lesz a táska és fedlap rész. Mintaötletem ezer meg egy, már csak a könnyített trapuntonak kell összejönnie:)
És ím itt vagyon ő, A hátizsák :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése