2018. márc. 18.

Kendő újra

Judit műhelyében  jártam ismét. Rózsaszirom felvetésben dolgoztam, pamut szálakkal. Amikor az első blokkot megszőttem, még felálltam, hogy keresek egy kis zöldet a kendőbe, aztán végül nem tettem bele. Ritkán próbálom fel egyből a kész kendőmet, de ezt egyszerűen muszáj volt:) Oda vagyok meg vissza a színeitől:)
A fotót Judit készítette. 
Köszönöm!

2 megjegyzés: