Judit műhelyében jártam ismét. Rózsaszirom felvetésben dolgoztam, pamut szálakkal. Amikor az első blokkot megszőttem, még felálltam, hogy keresek egy kis zöldet a kendőbe, aztán végül nem tettem bele. Ritkán próbálom fel egyből a kész kendőmet, de ezt egyszerűen muszáj volt:) Oda vagyok meg vissza a színeitől:)
A fotót Judit készítette.
Köszönöm!
A fotót Judit készítette.
Köszönöm!

Illik hozzád, nem csoda, ha odavagy! Gyönyörű és vidám!
VálaszTörlésKöszönöm:)
Törlés