Iszonyú menő! Biztosan nagy örömet szereztél vele. :-)
Igen, nagyon örül neki a barátnőm:)
Bizony, hogy örültem! Nagyon klassz és gyönyörű munka. Ilyen minőségben még nem láttam kézműves táskát. Köszönöm szépen Timi!
Iszonyú menő! Biztosan nagy örömet szereztél vele. :-)
VálaszTörlésIgen, nagyon örül neki a barátnőm:)
VálaszTörlésBizony, hogy örültem! Nagyon klassz és gyönyörű munka. Ilyen minőségben még nem láttam kézműves táskát. Köszönöm szépen Timi!
VálaszTörlés