2017. júl. 16.

Farmertáska újra

Ezt a táskát tegnap adtam át egy kedves barátnak. Maradékfelhasználás jegyében készült ő is.

3 megjegyzés:

  1. Iszonyú menő! Biztosan nagy örömet szereztél vele. :-)

    VálaszTörlés
  2. Igen, nagyon örül neki a barátnőm:)

    VálaszTörlés
  3. Bizony, hogy örültem! Nagyon klassz és gyönyörű munka. Ilyen minőségben még nem láttam kézműves táskát. Köszönöm szépen Timi!

    VálaszTörlés