Az iroda falát ékesíti a fa, amit a hétvégén festettem. Az elődje nem tetszett, már akkor sem,amikor készen lett. Most vettem magamon erőt, és újra gondoltam.
Gyerekként világhíres tájképfestő akartam lenni. Pontosabban az is akartam lenni sok más mellett:) Ma úgy tűnik ez azért bukott meg, mert nem vagyok egy tájkép festő alkat, se valósághű ábrázoló. Azt szeretem ha elvont, ha elmosott, ha csak sejtet, vagy simán nem úgy néz ki mint egy "igazi", bármi is legyen az:)
Gyerekként világhíres tájképfestő akartam lenni. Pontosabban az is akartam lenni sok más mellett:) Ma úgy tűnik ez azért bukott meg, mert nem vagyok egy tájkép festő alkat, se valósághű ábrázoló. Azt szeretem ha elvont, ha elmosott, ha csak sejtet, vagy simán nem úgy néz ki mint egy "igazi", bármi is legyen az:)
Jaj, de gyönyörű - és tímeles, rád jellemző! - színek!
VálaszTörlésKöszönöm szépen:)
TörlésÉpp attól különleges minden,amit csinálsz, mert nem egy tucat :-) hanem egyedi. Ez is :-)
VálaszTörlésNagyon köszönöm:)
TörlésNagyon jó! A legjobb, hogy bármikor tovább bővíthető :D
VálaszTörlésKöszönöm.
TörlésA bővíthetőségre nem is gondoltam:)