Arra gondoltam, jó lenne a céges karácsonyi ajándékot egy kicsit személyre szólóbbá tenni. A főnököm jó ötletnek találta, így medálokat készítek a csomagjaikba. A hölgyekkel egyszer találkoztam, remélem eltalálom ki mit szeret:) Hozom majd a többieket is, összesen 6 készül. Nem aggódom, hogy idő előtt kiderül mit kapnak, nem tudják, hogy ez a hobbim ,azt sem hogy van blogom, és ha rá is találnak , netán a kép alapján megismernek, akkor sem tudják, hogy róluk van szó:)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése