Tímel
2015. szept. 21.
Mandala
Mostanában elég sokszor mandalát rajzolok, ha rajzolni támad kedvem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése