Kalcedon
Magamnak készítettem ezt a medált. Pár éve egy ásványbörzén otthagytam egy kalcedont. Nagyon bántam utólag, és folyton kerestem börzéken, de nem találtam. A legutóbb viszont sikerrel jártam :)
Élőben gyönyörűen csillognak az apró kalcedon csúcsok, nagyon szép.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése