Azonnal beleszerettem a csiszolatlan achát darabba. Gyorsan vettem is hármat:) Ezt a medált egy kedves ismerős kapta, amikor ékszerekről kezdtünk el beszélni, tudtam, hogy az övé lesz, feketével. Mondtam neki, hogy elkészítem, és ha nem tetszik neki, semmi nem történik, lesz aki elhordja. Merthogy ezt én álmodtam neki, nem ő kérte. Tetszett neki :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése