2014. júl. 13.

Nem volt


egy gyors projekt, de megérte:) A virágokat még tavaly nyáron horgoltam meg, az idén lett szivacsom, amire ki tudtam tűzni őket, hogy összehorgoljam. A tavalyi tengeres felsőmet egy párnán horgoltam, és nagyon megszenvedtem vele.
Hirtelen felindulásból, neki álltam egy hosszú ujjú felsőnek, egy ágymatracra tűzve az ősszel. Mert azon elfér ugyebár...el el, de hogy forgatni nem lehet... és felemelni sem...mindenem fájt a sok görnyedéstől , mindenféle kitekert testhelyzettől  ... az egyik oldalát végigszenvedtem, ha már letűztem, de megfogadtam, semmi trükk, lesz egy szivacs darabom erre a célra és kész. Hugomék barátai kárpitosok, kaptam tőlük egy darab szivacsot, és naná, hogy nem a félkészet folytattam, hanem ezt raktam össze. Úgy állok neki mindennek, hogy na ezt most végig viszem. Aztán valami elkezdi izgatni a fantáziám, ki kell próbálnom...most jelenleg 6 elkezdett, és eltérő készültségi fokon álló kötés-horgolás vár a befejezésre:) De, a mai nap a befejezésé, mert reggel még 7 volt, ezzel a felsővel együtt:)
Egyszerűen imádom amikor rajtam van. Színes és virágos, és még Tomnak is tetszik :)
Nagyon szeretem ezt a technikát, ezer elképzelésem van, mit fogok még így készíteni.

9 megjegyzés: