ékszert szerettem volna. Egy darabig rakosgattam a rózsaszín árnyalatait, mígnem úgy döntöttem, csak egy lesz a 4 -ből. Mert ez a leg : rózsaszínebb, selymesebb, puhább és légiesebb mind közül. Először hasonló színű teklával kacérkodtam, de szemem sarkában ott mosolygott a pink...
Ott csillogott kipakolva az asztalon a türkiz, neon zöld, kék és ez a rózsaszín zsinór ebből a puhább, fényesebb fajtából , öröm volt rájuk nézni. Azt hiszem a következő tarka lesz, mert szeretem ha tarka, és szeretek ezekkel a puha zsinórokkal dolgozni:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése