Csodaszép mindkettő:)
Szépségesek!!!
Tőled meglehetősen szokatlan színekkel:-) Persze ezek is nagyon szépek!
Csodás!
Azta ragyogást....csodás mindkettő...de a fluörit az valami esszméletlen!
Csodaszépek!
húú de nagyon szép!!!
Meseszépek. :)
Csodaszép mindkettő:)
VálaszTörlésSzépségesek!!!
VálaszTörlésTőled meglehetősen szokatlan színekkel:-) Persze ezek is nagyon szépek!
VálaszTörlésCsodás!
VálaszTörlésAzta ragyogást....csodás mindkettő...de a fluörit az valami esszméletlen!
VálaszTörlésCsodaszépek!
VálaszTörléshúú de nagyon szép!!!
VálaszTörlésMeseszépek. :)
VálaszTörlés