2012. júl. 8.

Megint


Noria. Lesz még:)

Minta: Noria , Perle4U, Danke!

6 megjegyzés:

  1. Nagyon vagány ez a piroska, tetszik, olyan szem oda vonzás:-))))

    VálaszTörlés
  2. szépséges!
    gyere Te is hozzám játszani :)

    VálaszTörlés
  3. Piroska :)
    Ilyen színű fogantyút is szeretnél?
    Meg kellene ám beszéljük a részleteket! Mikor gyüvöl?
    pussz

    VálaszTörlés
  4. Nem csoda, hogy lesz még! Szuper kombinációid vannak!
    Gyönyörű darab!

    VálaszTörlés