Csodaszép!
GYönyörű...nagyon tecc!
Nagyon vagány ez a piroska, tetszik, olyan szem oda vonzás:-))))
szépséges!gyere Te is hozzám játszani :)
Piroska :)Ilyen színű fogantyút is szeretnél?Meg kellene ám beszéljük a részleteket! Mikor gyüvöl?pussz
Nem csoda, hogy lesz még! Szuper kombinációid vannak! Gyönyörű darab!
Csodaszép!
VálaszTörlésGYönyörű...nagyon tecc!
VálaszTörlésNagyon vagány ez a piroska, tetszik, olyan szem oda vonzás:-))))
VálaszTörlésszépséges!
VálaszTörlésgyere Te is hozzám játszani :)
Piroska :)
VálaszTörlésIlyen színű fogantyút is szeretnél?
Meg kellene ám beszéljük a részleteket! Mikor gyüvöl?
pussz
Nem csoda, hogy lesz még! Szuper kombinációid vannak!
VálaszTörlésGyönyörű darab!