2012. febr. 5.

Hűűű


és megint hűűűű...imádom a horgolt felsőket:) Ebbe történetesen fülig szerettem bele. Meghorgolnám én, de tapasztalatból tudom, nincs hozzá türelmem.
Drágáim, van-e valaki köztetek,aki meghorgolja nekem? Ellentételezést megbeszéljük.
A kép inenn van. És még van néhány,amitől a nyálam csöpög...

3 megjegyzés:

  1. Hogy te milyen szépségeket találsz!!!:D

    VálaszTörlés
  2. Gyönyörű ez a felső, bár nekem kicsit merész!:)

    VálaszTörlés
  3. ez gyönyörűűű, és a többi is, köszi a linket!
    ez elég pepecselős, így én nem vállalom
    talán kérdezd meg itt: http://koteshorgolas.network.hu/
    ha itt nem boldogulsz, fészen van egy zárt kötős horgolós oldal, rákérdezhetek ott Neked

    VálaszTörlés