
és megint hűűűű...imádom a horgolt felsőket:) Ebbe történetesen fülig szerettem bele. Meghorgolnám én, de tapasztalatból tudom, nincs hozzá türelmem.
Drágáim, van-e valaki köztetek,aki meghorgolja nekem? Ellentételezést megbeszéljük.
A kép inenn van. És még van néhány,amitől a nyálam csöpög...
Hogy te milyen szépségeket találsz!!!:D
VálaszTörlésGyönyörű ez a felső, bár nekem kicsit merész!:)
VálaszTörlésez gyönyörűűű, és a többi is, köszi a linket!
VálaszTörlésez elég pepecselős, így én nem vállalom
talán kérdezd meg itt: http://koteshorgolas.network.hu/
ha itt nem boldogulsz, fészen van egy zárt kötős horgolós oldal, rákérdezhetek ott Neked