2011. márc. 20.

Madaraim


Ezeket a helyes kis madárkákat Brigi játékán nyertem:) Össze vannak kötve függőlegesen, az ablakban fognak díszelegni, miután beszerzek egy öntapadó korongot:)
Brigi nagyon szépen köszönöm a játékot, és a madarakat :)

4 megjegyzés:

  1. Hogy milyen jókat tudsz nyerni :) :) Édesek, és nagyon-igen el tudom képzelni az ablakodban :)

    VálaszTörlés
  2. A szerencsés! irígy, irígy, nagyon irígy :))))

    VálaszTörlés
  3. Nagyon aranyosak!
    És nyerni mindig jóóóóó..... :)

    VálaszTörlés