Graciosísimos y muy lindos...
Hogy milyen jókat tudsz nyerni :) :) Édesek, és nagyon-igen el tudom képzelni az ablakodban :)
A szerencsés! irígy, irígy, nagyon irígy :))))
Nagyon aranyosak!És nyerni mindig jóóóóó..... :)
Graciosísimos y muy lindos...
VálaszTörlésHogy milyen jókat tudsz nyerni :) :) Édesek, és nagyon-igen el tudom képzelni az ablakodban :)
VálaszTörlésA szerencsés! irígy, irígy, nagyon irígy :))))
VálaszTörlésNagyon aranyosak!
VálaszTörlésÉs nyerni mindig jóóóóó..... :)