Természetesen Timis színekben :D
:-) :-)
Ez tényleg tipikus "tímeles" színösszeállítás!:) Csini!:)
Szépséges! És legalább nem baj, ha otthon marad a telefon, aki nagyon keres az úgyis megtalál, az időt pedig tudni fogod :)
Jaj de imádom! Gondolat olvasó vagy. Ép valami órán gondolkoztam. Természetesen gyöngyös órán! :)
Én azt hittem ezeket még fel kell húzni! :)De nagyban már látom "karc"!! :)Szépséges...
Nagyon csajos! Szívesen elfogadnám!!!
Természetesen Timis színekben :D
VálaszTörlés:-) :-)
VálaszTörlésEz tényleg tipikus "tímeles" színösszeállítás!:) Csini!:)
VálaszTörlésSzépséges! És legalább nem baj, ha otthon marad a telefon, aki nagyon keres az úgyis megtalál, az időt pedig tudni fogod :)
VálaszTörlésJaj de imádom! Gondolat olvasó vagy. Ép valami órán gondolkoztam. Természetesen gyöngyös órán! :)
VálaszTörlésÉn azt hittem ezeket még fel kell húzni! :)
VálaszTörlésDe nagyban már látom "karc"!! :)
Szépséges...
Nagyon csajos! Szívesen elfogadnám!!!
VálaszTörlés