2011. febr. 28.

Hmm...


...hogy legyen még minek lemerülnie:):):)

7 megjegyzés:

  1. Természetesen Timis színekben :D

    VálaszTörlés
  2. Ez tényleg tipikus "tímeles" színösszeállítás!:) Csini!:)

    VálaszTörlés
  3. Szépséges! És legalább nem baj, ha otthon marad a telefon, aki nagyon keres az úgyis megtalál, az időt pedig tudni fogod :)

    VálaszTörlés
  4. Jaj de imádom! Gondolat olvasó vagy. Ép valami órán gondolkoztam. Természetesen gyöngyös órán! :)

    VálaszTörlés
  5. Én azt hittem ezeket még fel kell húzni! :)
    De nagyban már látom "karc"!! :)
    Szépséges...

    VálaszTörlés
  6. Nagyon csajos! Szívesen elfogadnám!!!

    VálaszTörlés